VZS – Ha Meghalok Se Albumbemutató
Kapunyitás: 19:00
Nagyhall
Korhatár: 16
🎤 VZS – Ha Meghalok Se Albumbemutató
VZS 2021-es berobbanása óta megállíthatatlanul szállítja a slágereket 🔥 – elég csak a Trónfosztó (2022), a Gurulgatok (2023) vagy az Oy Lele (2024) című dalokra gondolni. 2023-as Jamaica albuma végleg felhelyezte a térképre 🌍, azóta pedig sorra dolgozik együtt Pogány Indulóval, KKevinnel és Hibriddel 🤝. Nem véletlen, hogy a szakma az egyik legígéretesebb újgenerációs rapsztárként tartja számon – aki hamarosan akár arénákat is megtölthet. 🚀
Most elérkezett a pillanat: VZS első önálló nagykoncertje az Akváriumban! 🙌
Készülj fel egy este, ahol különleges színpadtechnika 💡, látványos dekoráció 🎨, táncosok 💃 és exkluzív meglepetések 🎁 teszik felejthetetlenné az albumbemutatót.
👉 Ez nemcsak egy debütáló önálló show, hanem egyszeri és megismételhetetlen élmény – a RapCaviar & AstroMusic szervezésében.
🎟 Jegyek kaphatók: 2025.09.02. – 10:00-tól
Helyszín
Nagyhall
Az Akvárium legnagyobb koncertterme, a közel 1300 fős NagyHall, Budapest egyik legkorszerűbb rendezvényhelyszíneként biztonsággal kiszolgálja a legnépszerűbb hazai és külföldi zenekarokat és elektronikus zenei produkciókat is. Szinte minden számottevő magyar zenekar fellépett az egyedi hangosítással és kiváló fényrendszerrel felszerelt koncerthallban. A magyar kiválóságokon kívül az Akvárium helyt adott már számos nemzetközi sztárnak is: itt járt a Klaxons, Fritz Kalkbrenner, Marina And The Diamonds, a GusGus, Passenger, Hernan Cattaneo, Sasha, az Eagles Of Death Metal, a Kollektiv Turmstrasse, Troyboi, Wilkinson, Rebecca Ferguson, John Mayall és sokan mások.
Étterem
Ruhatár
Könnyen megközelíthető
Dohányzás az arra kijelölt szabadtéri helyeken
Koktélbár
Parkoló
Közterületi kerékpár tároló
Ingyen Wifi