Febr.

09.

hétfő

Febr.

09.

hétfő

TECHNO YOGA // UV YOGA – Eridanus

Kapunyitás: 18:00

Nagyhall

A Házirend szerinti esetekben a ruhatár használata kötelező, melynek díja 600 Ft, és a helyszínen fizetendő. A ruhatár árának változtatási jogát fenntartjuk.

Jegytípusok

TECHNO YOGA // UV YOGA – Eridanus

Kapunyitás: 18:00

Nagyhall

TECHNO YOGA //Eridanus // UV YOGA – Akvárium Klub // Február 9.
JEGYEK KORLÁTOZOTT SZÁMBAN!
https://cooltix.hu/event/6958ef75c02d6b415d25d8f2
Program:
• 18:00 – 19:00 – Érkezés, neon testfestés, öltözés
• 19:00 – 20:00 – Techno Yoga UV fényekkel, DJ: SABIRA,
• 20:00 – 20:10-15 – Mély relaxáció ütemes techno zenére
• 20:10-15 – 20:30 – Zárás
Fontos tudnivalók:
• Hozzatok saját jógaszőnyeget!
• Az edzés utáni relaxációhoz érdemes pulóvert hozni, hogy kényelmesen pihenhessetek.
• Jegyvisszatérítésre nincs lehetőség, de a jegyek átruházhatók, illetve eladhatók a vanjegy.hu és a TicketSwap oldalain.
• Kérünk, hogy jegyet csak megbízható forrásból vásároljatok! Külföldi nevek alatt hamis jegyek is megjelenhetnek kommentekben, kérjük, legyetek óvatosak!
• A programváltozás jogát fenntartjuk!
Egyéb információk:
• Öltöző és fizetős ruhatár az Akvárium Klubban – a nagy létszám miatt a ruhatár használata kötelező!
• Az öltöző a Kishall backstage részén található.
• Vigyázzatok egymásra és magatokra! Ne erőltessétek azokat a pózokat, amelyeket nehéznek éreztek.
• Az eseményen professzionális fotók készülnek, amelyeket album formájában publikálhatunk a Facebook-oldalunkon, ehhez mindenki hozzájárul a jegy megvásárlásával.
Szeretettel várunk titeket egy különleges, ünnepi hangulatú Techno Yoga órára!
Boldogság, szeretet,
Techno Yoga csapata

Helyszín

Nagyhall

Az Akvárium legnagyobb koncertterme, a közel 1300 fős NagyHall, Budapest egyik legkorszerűbb rendezvényhelyszíneként biztonsággal kiszolgálja a legnépszerűbb hazai és külföldi zenekarokat és elektronikus zenei produkciókat is. Szinte minden számottevő magyar zenekar fellépett az egyedi hangosítással és kiváló fényrendszerrel felszerelt koncerthallban. A magyar kiválóságokon kívül az Akvárium helyt adott már számos nemzetközi sztárnak is: itt járt a Klaxons, Fritz Kalkbrenner, Marina And The Diamonds, a GusGus, Passenger, Hernan Cattaneo, Sasha, az Eagles Of Death Metal, a Kollektiv Turmstrasse, Troyboi, Wilkinson, Rebecca Ferguson, John Mayall és sokan mások.

Étterem

Ruhatár

Könnyen megközelíthető

Dohányzás az arra kijelölt szabadtéri helyeken

Koktélbár

Parkoló

Közterületi kerékpár tároló

Ingyen Wifi

A Házirend szerinti esetekben a ruhatár használata kötelező, melynek díja 600 Ft, és a helyszínen fizetendő. A ruhatár árának változtatási jogát fenntartjuk.

Jegytípusok