Chelsea Wolfe: THE DARK World Tour
Kapunyitás: 19:00
Nagyhall
Az elismert zenész, dalszerző és multidiszciplináris művész, Chelsea Wolfe két lenyűgöző új dalt jelentetett meg, a The Dark és a Death Is Not the End című szerzeményeket a Loma Vista Recordings gondozásában. A két dal az első új megjelenése a 2024-es She Reaches Out to She Reaches Out to She album óta, és egyben ízelítőt ad a hamarosan érkező, kilencedik stúdióalbumából.
Chelsea Wolfe emellett nagyszabású amerikai és európai turnéját is bejelentette, amelynek keretében december 7-én Budapestre is visszatér teltházas koncertje után, ezúttal az Akvárium Klubba.
Helyszín
Nagyhall
Az Akvárium legnagyobb koncertterme, a közel 1300 fős NagyHall, Budapest egyik legkorszerűbb rendezvényhelyszíneként biztonsággal kiszolgálja a legnépszerűbb hazai és külföldi zenekarokat és elektronikus zenei produkciókat is. Szinte minden számottevő magyar zenekar fellépett az egyedi hangosítással és kiváló fényrendszerrel felszerelt koncerthallban. A magyar kiválóságokon kívül az Akvárium helyt adott már számos nemzetközi sztárnak is: itt járt a Klaxons, Fritz Kalkbrenner, Marina And The Diamonds, a GusGus, Passenger, Hernan Cattaneo, Sasha, az Eagles Of Death Metal, a Kollektiv Turmstrasse, Troyboi, Wilkinson, Rebecca Ferguson, John Mayall és sokan mások.
Étterem
Ruhatár
Könnyen megközelíthető
Dohányzás az arra kijelölt szabadtéri helyeken
Koktélbár
Parkoló
Közterületi kerékpár tároló
Ingyen Wifi