Márc.

21. - 22.

Márc.

21. - 22.

‘Elefánt – Ti + Mi Duplakoncert

Kapunyitás: 19:00

Nagyhall

A jegyeket 6%, de minimum 300 Ft adminisztrációs díj terheli.

A Házirend szerinti esetekben a ruhatár használata kötelező, melynek díja 500 Ft, és a helyszínen fizetendő.

Jegytípusok

‘Elefánt – Ti + Mi Duplakoncert

Kapunyitás: 19:00

Nagyhall

Hello Budapest!
Tavaly szeptemberben találkoztunk Veletek utoljára klubkoncerten Budapesten, így eljött az idő hogy újra együtt legyünk! Ahhoz pedig, hogy MI legyünk, csak TI kellettek meg egy hely. Az Akvárium Nagy Halljában, két nap, két tematika, a Ti kedvenc dalaitok és a Mi kedvenc dalaink együtt a végtelen Semmiben. Jön velünk cserihanna és a Cataflamingo is.
📢 Jegyek: A jegyértékesítés mindkét napra február 06-án, 10:00 órakor indul!
TI – 03.21. – Az első napra kommentben jöhetnek majd a várva vàrt dalok, amiket már régen hallottatok, szeretnétek újra… mi pedig… kivételesen kedvesek leszünk, hagyjuk magunkat meggyőzni és azok a dalok is bekerülnek, amelyeket nagyon régóta nem hallottatok koncerten. PICINYÚÚL!!44!!4..szóval értitek.
MI – 03.22. – A második nap pedig olyan lesz, mint amilyenek Mi vagyunk abban az adott pillanatban, vagy épp leszünk. A többit helyben megdumáljuk.
Figyeljétek az insta, face, tiktok oldalainkat, szavazni, javasolni, beleszólni a dallistába ott tudtok majd hamarosan. Nyugi, lesz Bocs meg Kösz meg Ég veled is mindkét nap.
ELEFÁNT
A Budapest Parkban és a vidéki klubokban is több ízben telt ház előtt színpadra álló ELEFÁNT egyedisége abban rejlik, hogy nem csak egymással, de az egész univerzum legjobb közönségével együtt is egy közösséget alkotnak. A többszörös arany- és platinalemezes csapat dalait az teszi különlegessé, hogy minden megtalálható bennük, mi szem-szájnak ingere: vidámság, szomorúság, középszar közérzet – az érzelmek és a zenei műfajok széles skáláját járják körbe, és gyúrják úgy össze, mintha az a világegyetem legtermészetesebb dolga lenne. Lassúzva pogózni vagy pogózva lassúzni is lehet a koncertjeiken.
Az Elefánt az utóbbi években a magyar könnyűzenei élet megkerülhetetlen szereplőjévé vált, de persze ki akarná kerülgetni őket?! Ráadásul most Budapesten az Akvárium Nagy Halljába egy dupla koncerttel érkezik a zenekar.
SUPPORT 03.21. – cserihanna
cserihanna a hazai alternatív pop színtér egyik legkülönlegesebb előadója. 2022 októberében jelentette meg első, ZSIRÁFHÁT című dalát, melynek zseniális videója a Klipszemlén premierezett. A Spotify viral listába is bekúszó “BÁCSI” című szerzeményét is már nagy figyelem övezte, majd 2023 májusában a KIKÖTŐ névre keresztelt első albuma is megjelent, amit azóta már több mint félmilliószor streameltek. A teltházas Turbinában adott lemezbemutatót egy mozgalmas fesztiválszezon követett. A színházi világból már korábban is ismert, rendezőként és zeneszerzőként már díjazott Hanna, zenéjében is kísérletező, a fiatal felnőttkor jellegzetes témáit, problémáit mutatja be páratlan humorral és öniróniával.
SUPPORT 03.22. – Cataflamingo
A Cataflamingo egy budapesti alternatív rock zenekar. Stílusuk, – amellyel több tehetség- kutatón (Kikeltető, Lemming, Peron) is elnyerték a szakmai zsűri elismerését – modern módon idézi a ’90-es és a 2000-es évek rockzenéjét. Két EP után 2023-ban adták ki első nagylemezüket Ajtónak támaszkodni címmel, amelyről a Semmi meglepő című lead single több Spotify lejátszási listába is bekerült és az eddigi leghallgatottabb daluk lett, illetve a telex After az év legjobb rock lemezének választotta. 2023-24 nyarán már számos nagyobb fesztivál (Kolorádó, Művészetek Völgye, Fishing on Orfű, Strand Fesztivál) és a Budapest Park színpadára is eljutottak. A klubok színpadairól sem hiányoztak: első nagy headliner bulijukon bemutatták a nagylemezüket a Gólyában, és az Akvárium NagyHalljában is játszottak a Platon Karataev és az Óriás előtt, és vidéki bulikon előzenekarként felléptek többek között a Csaknekedkislány és 30Y előtt is.

Helyszín

Nagyhall

Az Akvárium legnagyobb koncertterme, a közel 1300 fős NagyHall, Budapest egyik legkorszerűbb rendezvényhelyszíneként biztonsággal kiszolgálja a legnépszerűbb hazai és külföldi zenekarokat és elektronikus zenei produkciókat is. Szinte minden számottevő magyar zenekar fellépett az egyedi hangosítással és kiváló fényrendszerrel felszerelt koncerthallban. A magyar kiválóságokon kívül az Akvárium helyt adott már számos nemzetközi sztárnak is: itt járt a Klaxons, Fritz Kalkbrenner, Marina And The Diamonds, a GusGus, Passenger, Hernan Cattaneo, Sasha, az Eagles Of Death Metal, a Kollektiv Turmstrasse, Troyboi, Wilkinson, Rebecca Ferguson, John Mayall és sokan mások.

Étterem

Ruhatár

Könnyen megközelíthető

Dohányzás az arra kijelölt szabadtéri helyeken

Koktélbár

Parkoló

Közterületi kerékpár tároló

Ingyen Wifi

A jegyeket 6%, de minimum 300 Ft adminisztrációs díj terheli.

A Házirend szerinti esetekben a ruhatár használata kötelező, melynek díja 500 Ft, és a helyszínen fizetendő.

Jegytípusok